Dnes Vám predstavíme veľmi známu celosvetovú spoločnosť Walt Disney a jej najlepšie hotely po celom svete. Disney hotely ponúkajú pre svojich klientov nielen jedinečný zážitok v podobe zábavy ale aj komfortné ubytovanie. Táto sieť nie je známa len svojimi hotelmi ale aj rôznymi zábavnými parkami. Ak vaše deti milujú rozprávkový svet Walta Disneyho, tak potom by ste určite mali navštíviť aspoň jedno z týchto kúzelných miest.

10. Disney’s Wilderness Lodge, USA

Wilderness Lodge sú budovy inšpirované Yellowstonským národným parkom a dokonale spájajú útulnosť zrubu s okolitou prírodou. Vyznačujú sa prírodnými a indiánskymi prvkami. V areáli strediska sa nachádza umelý gejzír a horúce pramene. Môžete si tu požičať loď, zaplávať si v niektorom z bazénov alebo si vychutnať jazdu v jednom z tobogánov.

9. Four Seasons rezort Orlando, Walt Disney World rezort, USA

Four Seasons Orlando je jediným päťhviezdičkovým rezortom v tejto oblasti a ponúka bezkonkurenčný luxusný zážitok. V tomto hoteli nájdete rôzne bazény, tobogány ale aj zábavné a golfové ihriská. Toto miesto je nostalgickým cieľom pre fanúšikov všetkých vekových skupín. Ak hľadáte oddych a rôzne kvalitné masáže určite si tu prídete na svoje.

8. Disneyland hotel Paríž, Francúzsko

Tento viktoriánsky hotel sa nachádza priamo pri vchode do zábavného parku Disneyland v Paríži a je symbolom elegancie. Nájdete tu krytý bazén, sauny resp. kúpele ale aj fitnes centrum. Luxus v tomto hotelovom rezorte nepozná hranice. Nájdete tu elegantný bar Café Fantasia a kvalitné reštaurácie. Toto európske miesto je priam stvorené na pravú rodinnú dovolenku najmä kvôli Disneylandu.

7. Tokyo Disney sea hotel Mira Costa, Japonsko

Ak hľadáte jedinečný pobyt, tak potom hotel Tokio Disney sea Mira Costa je tým pravým orechovým miestom. Tento hotel sa doslova nachádza v obľúbenom tematickom Disney parku, ktorý je jediným svojho druhu na svete. Mira Costa má tri samostatné sekcie inšpirované rôznymi regiónmi Talianska resp. Toskánskom, Benátkami a Porto Paradisom. Nepochybne ide o jeden z najluxusnejších Disney hotelov na svete.

6. Hong Kong Disneyland hotel, Čína

Hongkonský Disneyland sa nachádza na brehu juhočínskeho ostrova. V retro viktoriánskom prímorskom letovisku nájdete rôzne zábavné atrakcie a záhradné bludiská v tvare Mickey Mousa. Tento hotel leží v bezprostrednej blízkosti parku a môžete tu zažiť aj veľa zábavných aktivít ako napríklad Tai Chi s Goofym.

5. Disney’s Animal Kingdom Lodge, USA

Nemáte cestu do Afriky ? Disney Animal Kingdom Lodge je prekvapivo vynikajúcou alternatívou. Ide o najunikátnejšie Disney stredisko, kde môžete vidieť rozsiahle zbierky afrického umenia. Viete aká jedna vec odlišuje Animal Kingdom Lodge od všetkých ostatných stredísk Disney ? Zvieratá ! Zebry, žirafy a gazely sa potulujú v okolí tohto hotela. Práve tu si môžete vychutnať pohľad na prírodnú scenériu z balkóna Vašej hotelovej izby. Pozrite si aj najkrajšie karibské ostrovy !

4. Disney’s Grand Californian hotel a spa, USA

Tento hotel bol postavený v architektonickom štýle Arts & Crafts a je spojený s kalifornským dobrodružstvom a Disney svetom. Hoteloví hostia sa tu môžu nechať rozmaznávať v kúpeľoch Tenaya Stone Spa, obedovať s princeznami Disney v Napa Rose alebo si vychutnať niektorí z bazénov tejto nehnuteľnosti. Ak cestujete po Amerike určite navštívte aj tento hotelový rezort.

3. Disney’s Grand Floridian rezort a spa, USA

Disney’s Grand Floridian rezort a spa je dlhodobo považovaný za jeden z najlepších hotelov Walta Disneyho. Nachádza sa neďaleko Magic Kingdom a ponúka svojím hosťom kúpele Senses, bazén s tobogánom a reštauráciu Five Diamon. V tomto elegantnom viktoriánskom Disney rezorte si môžete vypočuť aj z času na čas živý orchester.

2. Aulani Disney rezort a spa, USA

Pravdebodobne ide o najlepší Disney hotel. Tento hotel sa nenachádza v zábavnom parku ale práve naopak na pláži v letovisku Oahu’s Ko Olina. Disney rezort a spa je známy po celom svete najmä kvôli svojmu veľkolepému aquaparku, kde sa môžu Vaše ratolesti dosýtosti vyblázniť. Môžete tu zažiť veľa zábavy nielen s Disney postavičkami ale aj napríklad pri hraní golfu.

1. Disney’s Polynesian Village rezort, USA

Milujete dovolenku na Floride a zároveň hľadáte oázu pokoja v strede Orlanda ? Ak áno, tak potom Disney’s Polynesian Village rezort je stvorený presne pre Vás. Tento rezort ponúka tyrkysovú lagúnu Seven Seas a rôzne zábavné atrakcie pre deti. Ak si chcete užiť luxus, tak potom si nezabudnite zarezervovať Bora Bora bungalovy. Tieto bungalovy sú najunikátnejšou možnosťou ubytovania v rezortoch Disney.

Chcete sa stať Delegátom cestovnej kancelárie a precestovať celý svet ? Prihláste sa na jeden z našich kurzov ešte dnes !