O chvíľu je tu ďalšia sezóna a niektoré cestovné kancelárie budú opäť hľadať nových delegátov cestovných kancelárií. Práca delegáta je jedno veľké dobrodružstvo ! Každý deň spoznávate nových ľudí, objavujete zákutia tej ktorej exotickej krajiny a v neposlednom rade sa zdokonaľujete v cudzích jazykoch. Na zvládnutie takejto práci pri mori musíte byť perfektný organizátor so všeobecným prehľadom a byť najmä jazykovo zdatný. Viac o tejto práci snov vám prinášame v nasledujúcom článku.

5. Život a práca delegáta cestovnej kacelárie v skratke

delegat

Táto práca je často sezónna resp. pri mori strávite väčšinou 4 – 5 mesiacov v roku. Okrem toho sa musíte prispôsobiť nielen zvyklostiam krajiny (napr. jazde autom vľavo) ale aj miestnym tradíciam. Nevyhnutnou výbavou každého skvelého delegáta cestovnej kancelárie je dobrá znalosť angličtiny alebo jazyka krajiny, kde pôsobí. Pri tejto práci získate cenné organizačné schopnosti do života a zažijete veľa úsmevných zážitkov s turistami. Ak radi komunikujete s ľuďmi, tak potom je táto práca stvorená presne pre vás. Čo všetko zahŕňa práca delegáta cestovnej kancelárie ? Vašou náplňou práce je napríklad privítanie klientov na letisku a následné zabezpečenie transferu do hotelov. Organizovanie informačných stretnutí, kde poviete klientom základné informácie o hoteli, jeho okolí, atrakciách a výletoch. Ďalšou súčasťou práce sú administratívne záležitosti a komunikácia s partnerskou cestovnou kanceláriou. V neposlednom rade ste zodpovedný za riešenie operatívnych úloh (sprevádzanie turistov počas výletov, asistovanie u lekára alebo na polícii). Na konci pobytu musíte pre klientov taktiež zabezpečiť transfer späť na letisko. Na zvládnutie nielen týchto činností ale aj príhovorov počas transferov alebo konverzie meny, vám odporúčame absolvovať náš kurz Delegát cestovnej kancelárie, ktorý vás pripraví na túto prácu pri mori.

4. Absolvujte náš kurz Delegát cestovnej kancelárie a užite si leto pri mori

kurz-delegat-cestovnej-kancelarie

Láka vás práca Delegáta cestovnej kancelárie a chcete precestovať celý svet ? Absolvujte náš diaľkový kurz Delegát cestovnej kancelárie a strávte už toto leto pri mori ! Náš časovo neobmedzený kurz je určený pre širokú verejnosť, ktorá má záujem sa stať certifikovaným delegátom. Priebeh diaľkového kurzu je nasledovný : po prihlásení sa na kurz vám zašleme poštou našu knihu Delegát cestovnej kancelárie. Nasleduje samoštúdium, ktoré odporúčame zvládnuť do 3 mesiacov. Počas samoštúdia máte k dispozícii prístup do našej internej zóny, kde sa na nás môžete obrátiť s vašimi otázkami ku teoretickej a praktickej časti kurzu. Kurz je ukončený záverečnou skúškou, ktorá prebieha online testom a pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Úspešný absolvent kurzu získa certifikát v slovenskom a anglickom jazyku. Absolvent kurzu je pripravený organizovať a riadiť dovolenkové aktivity klientov cestovnej kancelárie, zabezpečiť ekonomické, obchodné a marketingové procesy pre cestovnú kanceláriu, prezentovať a zastupovať záujmy klientov a cestovnej kancelárie. Náš kurz stojí 99 eur a môžete sa naň prihlásiť kedykoľvek, prostredníctvom nasledujúceho objednávkového formuláru.

3. Vyplňte prihlášku na kurz Delegát cestovnej kancelárie

Výber kurzu:
Spôsob platby:
FaktúraDobierka (+3 Eur)
Prečítal/a som si a súhlasím s obchodnými podmienkami.

2. Po absolvovaní kurzu Delegát cestovnej kancelárie si určite nájdete prácu

delegatck

Po absolvovaní kurzu si môžete nájsť prácu napríklad prostredníctvom našej facebook skupiny Delegáti a sprievodcovia práca alebo u najväčších slovenských cestovných kancelárií – Satur, Kartago, Hydrotour, Fischer, Fifo, Bubo, Firo tour, Koala Tours, Tip Travel atď. poprípade u zahraničných cestovných kancelárií – Tui, FTI Group.

1. Pozrite si trošku inšpirácie zo života Delegáta cestovnej kancelárie

Už viete čo budete robiť toto leto ? Rozbehnite svoju kariéru ako Delegát cestovnej kancelárie a užite si pohodu na pláži, a tyrkysové more už túto sezónu.
Pozrite si aj ďalšiu inšpiráciu v podobe videí z celého sveta !